Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea3/sess_6c8388727630a426167fb9e1e8503a6d, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/firweb/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/firweb/public_html/index.php:96) in /home/firweb/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/firweb/public_html/index.php:96) in /home/firweb/public_html/index.php on line 171Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/firweb/public_html/index.php:96) in /home/firweb/public_html/system/library/currency.php on line 45 Hakkımızda

Hakkımızda

 

Yılmaz Müzik Merkezinin kurucusu olan Hasan YILMAZ 1942 Erzincan Çayırlı doğumludur..
Bu işe en başından bağlama çalma ile başlayan Ustamız Hasan YILMAZ Erzincan’da gene kendisi gibi başka bir bağlama ustasının yanında mesleği öğrenerek işe başlamıştır.
Bu işe başladıktan sonra kardeşleri ile ilk saz evlerini Elazığ'da kurmuşlardır. Sonra ayrılarak 1970 yılının haziran ayında Adana’ya gelerek saz evi açmıştır..
O günden bugüne kadar Aynı kalite anlayışı ile üretim yapmıştır.. Kendi bünyesinden birçok bağlama ustası da yetiştirerek birçok ilde meslek sahibi olmuşlardır.
Hala aynı yerinde bağlama üretimi yapmaktadır.. 
 
Referanslarımız
Siz Değerli MÜŞTERİLERİMİZSİNİZ.. 

Adana Yılmaz Müzik Merkezi


Adanayilmazmuzik.com © Copyright 2011. Edited by Anatolia Web